DUŻE SUKCESY W MAŁYM OLIMPIJCZYKU

W sobotę 3 lutego 2024 roku w Głuchołazach odbyły się powiatowe zawody „Małego olimpijczyka”. Do walki o awans do półfinału wojewódzkiego stanęły szkoły: SP nr 3 Nysa, PSP nr 3 Głuchołazy, SP Łambinowice oraz PSP nr 2 Paczków.

Chłopcy zaciętą rywalizację ukończyli na drugim miejscu, czym zapewnili sobie wejście do półfinału wojewódzkiego. Brawo chłopaki!

6 lutego 2024 roku chłopcy pojechali na półfinał wojewódzki do Krapkowic, by walczyć o wejście do ścisłego finału zawodów „Małego olimpijczyka”. Tym razem naszymi przeciwnikami byli uczniowie z PSP nr 5 Krapkowice, oraz uczniowie z PSP nr 19 Kędzierzyn Koźle. Zacięta walka toczyła się o drugie miejsce między nami i Kędzierzynem. O wszystkim decydowała ostatnia konkurencja, skok w dal z miejsca. Emocje sięgały zenitu. I tu zabrakło chłopcom zaledwie kilku centymetrów, by ukończyć tę konkurencję na I miejscu i awansować dalej z drugiego miejsca.

Ostateczne III miejsce w półfinale jest wielkim sukcesem drużyny. Gratulujemy!

Skład drużyny:

1. Patryk Szczotka kl. IV