DUŻA INWESTYCJA W PSP NR 2 W PACZKOWIE ZAKOŃCZONA

Z wielką radością informujemy, że 25 stycznia 2021 roku została oficjalnie zakończona modernizacja budynku Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Paczkowie w ramach projektu realizowanego z udziałem środków finansowych z budżetu Unii Europejskiej pod nazwą: Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej na terenie Subregionu Południowego.

Tym samym pragniemy wyrazić głęboką wdzięczność i złożyć podziękowania Panu Burmistrzowi Gminy Paczków – Arturowi  Rolce, Panu Wiceburmistrzowi – Sebastianowi Kornasiowi, Radzie Miejskiej oraz wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji tego przedsięwzięcia, za przychylność, podjęcie inicjatywy i zaangażowanie.

Ukończona inwestycja wszystkich nas bardzo cieszy, ponieważ zwiększyła efektywność energetyczną obiektu, polepszyła komfort naszej pracy i nauki, jak również poprawiła estetykę budynku naszej szkoły. W okresie ostatnich dziesięciu miesięcy to już druga duża inwestycja zrealizowana na terenie naszej placówki, bowiem we wrześniu 2020 roku  zostało otwarte nowoczesne, wielofunkcyjne boisko sportowe.

Podziękowania składa

Dyrekcja i cała Społeczność szkolna