UDZIAŁ I SUKCES UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY W PROJEKCIE W RAMACH MIĘDZYNARODOWEGO PROGRAMU eTWINNING

W I semestrze roku szkolnego 2020/2021 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w projekcie w ramach międzynarodowego programu eTwinning. Projekt był zatytułowany „Famousmythsorlegends in your country” („Sławne mity i legendy w twoim kraju”). W projekcie tym uczestniczyły szkoły z Francji, Portugalii, Rumunii i Turcji. Poznaliśmy wiele interesujących legend z tych krajów, a opracowana i przedstawiona przez uczennice klasy VIII b: Matyldę Szymków, Lenę Szaleniec i Marię Stefańską  „Legenda  o Smoku Wawelskim” podobała się uczestnikom projektu najbardziej, zajmując I miejsce w głosowaniu. Uczennice pracowały pod kierunkiem p. Doroty Paruzel.